04/03/2017 / Žádné komentáře

6 Tipů na překrásnou svatební píseň

Svatba není jenom o výbírání svatebních šatů, obcházení těch správných svatebních salonu (doporučujeme , pozn. redakce) nebo hledání svatebního místa. Je to i o vybírání své první taneční písně s vašim partnerem, ale nesmíme opomenout i další významné hudební skladby, které budete potřebovat na váš perfektní den! Pro váš svatební obřad, budete muset zvolit alespoň další dvě písně – příchodovou a odchodovou.

12-wedding-ceremony-songs-walking-in-and-walking-out-hartleyweddings.co.uk

Příchodová píseň je ta, která vám bude hrát když půjdete uličkou k oltáři. Ovšem můžete mít jednu píseň pro každého, nebo zvolit samostatnou skladbu pro svůj velkolepý vstup. Na konci obřadu, vy a váš manžel opustíte obřad za doprovodu odchodové písně, která má tendenci být více optimistická než ta příchodová.

A tady jsem vám vybrali pár songů, které zaručeně znáte a budou se vám líbit!

1. BRIDAL CHORUS, WAGNER

Taky známá jako Přichází nevěsta. Tento kousek klasické hudby je tradiční volbou pro průvod nevěsty, a je často hrán na varhany. Vybrali jsme o něco víc moderní uspořádání Vicente Avella na klasické piano – tímto způsobem můžete udržet prvek tradice, aniž by to bylo přehnaně dramatické!

 

2. CANON IN D, PACHELBEL

Další velmi populární volba nevěsty. Tato nádherná píseň hraje tradičním kvartetem, ale my doporučujeme verzi Per Olov-Kindgren na klasickou kytaru.

 

3. A THOUSAND YEARS, THE PIANO GUYS (ORIGINALLY CHRISTINA PERRI)

Často se páry nemůžou rozhodnout mezi klasickou instrumentální či více moderní milostnou píseň s vokály pro jejich příchodovou hudbu. Proč neskloubit to nejlepší z obou odvětví? S instrumentálním podkladem z některých z vašich oblíbených skladeb? Doporučujeme tuto překrásnou skladbu s klavírem a violoncelem.

4. GLASGOW LOVE THEME, LOVE ACTUALLY

Nebo můžete začlenit píseň z vašeho oblíbeného filmu, jedním z nich může být právě píseň Glasgow Love Theme ze známého filmu Love Actually. Co myslíte?

 

5. MARRY ME, TRAIN

Chcete-li něco modernějšího, ale nejste si jisti, co, tak pak si myslíme, že toto je skvělá volba. Melodie a texty jsou tak krásné, a tempo není příliš rychlé na příchod nevěsty.

6. SOMEWHERE OVER THE RAINBOW, ISRAEL KAMAKAWIWO’OLE

Tady není co dodat, není mnoho hezčích písní než právě tato skladba s doprovodem na ukulele.

Sdílejte:
Facebook
Twitter
Google+
http://www.roe-deer.cz/svatebni-pisne/
RSS
Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Nejnovější komentáře

  Sledujte nás

  Facebook
  Twitter
  Google+
  http://www.roe-deer.cz/svatebni-pisne/
  RSS
  Email

  Buďte v obraze!

  Zprávy s novinkami přímo do vaší pošty!